SPOTKANIE SIECI DLA NAUCZYCIELI, TERAPEUTÓW, PEDAGOGÓW I PSYCHOLOGÓW
Zainteresowanych, pracujących z dziećmi z klas I-III, zapraszamy na spotkanie sieci współpracy i wymiany doświadczeń

Celem sieci są dobre praktyki, a więc: wymiana doświadczeń, pomysłów, inspiracji ale też zdobywanie wiedzy i umiejętności.
Zapraszamy serdecznie wszystkich nauczycieli chętnych do aktywnego udziału w sieci na pierwsze spotkanie, na którym podejmiemy temat diagnozy szkolnej dzieci rozpoczynających naukę.

Na spotkaniu zostania omówione narzędzie –
Skala Prognoz Edukacyjnych SPE IBE

/Autorzy: Grażyna Krasowicz-Kupis, Katarzyna Bogdanowicz, Katarzyna Wiejak./.

Jest to wystandaryzowane narzędzie dla nauczycieli do oceny sprawności rozwoju mowy i rozwoju psychomotorycznego dziecka, pozwala wychwycić deficyty rozwojowe.

Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do nas terapeutów z innych poradni.

CZAS I MIEJSCE SPOTKANIA:
29 października 2018r. /poniedziałek/godz.15 w PPP nr 1 w Łodzi ul. Hipoteczna 3/5
Zapraszamy: Koordynator Sieci - Violeta Woźniak i współprowadząca Danuta Gmosińska

2018  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1