Sieć współpracy i wymiany doświadczeń
„Mały uczeń – wielka sprawa”

Drodzy nauczyciele klas I-III, po małej zimowej przerwie wznawiamy nasze spotkania. Zapraszamy na  spotkanie  Sieci w dniu 25 marca 2019r.
o godz. 15.00. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 /Hipoteczna 3/5/ sala 308. Spotkanie ma charakter otwarty.

Na spotkaniu poruszymy temat  „Problemy uczniów z pismem i pisaniem”. Zastanowimy się skąd się biorą coraz większe trudności w nauce pisania
i utrzymaniem tak zwanej staranności. Jak pomóc dziecku pisać coraz ładniej?
Co ułatwia, a co utrudnia naukę ładnego pisania?

Kolejne spotkanie planujemy na 13 maja 2019 . Gościem i ekspertem będzie mgr Ewa Reimschussel – psycholog i psychoterapeuta, z którą zastanowimy się jak nauczyć dzieci współpracy i samokontroli.

Pozdrawiam i zapraszam

Violeta Woźniak