Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Adresy mailowe pracowników

Imię i nazwisko

Stanowisko

Adres mailowy

Jolanta Gajewska-Banasiak

dyrektor, psycholog

j.gajewska-banasiak@ppp1.elodz.edu.pl

Danuta Gmosińska

wicedyrektor, pedagog, terapeuta pedagogiczny

d.gmosinska@ppp1.elodz.edu.pl

Natalia Błaszczyńska

pedagog, terapeuta pedagogiczny, terapeuta IS

n.blaszczynska@ppp1.elodz.edu.pl

Anna Buczyńska-Cieszyńska

logopeda

a.buczynska-cieszynska@ppp1.elodz.edu.pl

Katarzyna Brot

pedagog, terapeuta pedagogiczny

k.brot@ppp1.elodz.edu.pl

Monika Bujnicka

psycholog

m.bujnicka@ppp1.elodz.edu.pl

Marta Cipiszewska

psycholog

m.cipiszewska@ppp1.elodz.edu.pl

Dominika Drygasiewicz

logopeda, terapeuta IS

d.drygasiewicz@ppp1.elodz.edu.pl

Magdalena Ignaczak

psycholog, pedagog

m.ignaczak@ppp1.elodz.edu.pl

Joanna Jaśkiewicz-Giejło

psycholog

j.jaskiewicz-giejlo@ppp1.elodz.edu.pl

Karolina Juraszczyk

psycholog

k.juraszczyk@ppp1.elodz.edu.pl

Katarzyna Krasoń

logopeda

k.krason@ppp1.elodz.edu.pl

Dorota Krupska-Tokarska

psycholog

d.krupska-tokarska@ppp1.elodz.edu.pl

Urszula Król

pedagog, terapeuta pedagogiczny

u.krol@ppp1.elodz.edu.pl

Urszula Kujawska

pedagog

u.kujawska@ppp1.elodz.edu.pl

Julia Marciniak

psycholog

j.marciniak@ppp1.elodz.edu.pl

Ewa Reimschussel

psycholog

e.reimschussel@ppp1.elodz.edu.pl

Katarzyna Szopka

psycholog

k.szopka@ppp1.elodz.edu.pl

Aleksandra Werfel

psycholog

a.werfel@ppp1.elodz.edu.pl

Joanna Wójcicka

pedagog, terapeuta pedagogiczny

j.wojcicka@ppp1.elodz.edu.pl

Violeta Woźniak

pedagog, terapeuta pedagogiczny

v.wozniak@ppp1.elodz.edu.pl